НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

cialis time to take effect

Главный тренер "Динамо-2" Александр Хацкевич прокомментировал победу над "Буковиной" (1:0) в матче 30-го тура Первой лиги.

- Результат матча для нас положительный и это радует. По самой игре...- Было много борьбы, особенно в первом тайме, да и на протяжение всего матча. Конечно, нужно отдать должное "Буковине"...- С такими проблемами выходить и биться в каждом матче – заслуживает дорогого. Да, результат мог повернуться и в одну, и в другую сторону, так как характер у обеих команд присутствовал, а вот наша реализация моментов заставляет желать не только лучшего...- Да, без удачи нельзя тоже, но те моменты, которые были у Олега Маика...- Он имел три стопроцентных момента и тогда на скамейке было бы гораздо спокойнее, уже пошла бы увереннее игра, раскрепощённее.

А вообще результат стоял на первом месте. Может быть, такой яркой игры не получилось, но мяч особенно в центре не задерживался. Были настрой, желание, никто не хотел уступать. А вот там, где не ждали, вышел дальний удар.

Конкурс прогнозов>->-

25 сентября. Черновцы. Стадион "Буковина"

"Буковина" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 17:00 10.03.2015 | Комментарии: 0 | Читать полностью

Чернівецька «Буковина» переглядає досвідченого нападника Віталія Прокопченка. Віталій народився 14 січня 1983 року. Зріст – 175, вага – 71. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) виступав за команду «Торпедо – 2» (Запоріжжя). За цей колектив провів 35 матчів (11 голів). Щодо інших гравців, які перебувають на оглядинах у нашій команді, то тренувальний табір «Буковини» залишив захисник Роман Пасічниченко.

Виступи Віталія Прокопченка:

1998/1999 – «Торпедо» (Запоріжжя) – 1

1999/2000 – «СДЮШОР – Металург» (Запоріжжя) – 13

2000/2001 – «СДЮШОР – Металург» (Запоріжжя) – 28 (2)

2001/2002 – «Торпедо» (Запоріжжя) – 26 (6)

2002/2003 – «Торпедо» (Запоріжжя) – 28 (6)

2003/2004 – «ЗІДМУ – Спартак» (Запоріжжя) – 10 (3)

2004/2005 – «ЗІДМУ – Спартак» (Запоріжжя) - 4

2005/2006 – «Ялос» (Ялта) – 26 (7)

2006/2007 – «Титан» (Армянськ) – 28 (18)

2007/2008 – «Кримтеплиця» (Молодіжне) – 35 (9)

2008/2009 – «Фенікс – Іллічовець»

Чернівецька «Буковина» провела контрольний матч із місцевою командою «Університет». Зазначимо, що підопічні Вадима Зайця грали на фоні серйозних фізичних навантажень. У сьогоднішній зустрічі тренерський корпус прагнув переглянути футболістів, які можуть підписати контракт із ФСК «Буковина». Як наслідок, у першому таймі на штучне поле ФОК «Олімпія» у складі «Буковини» вийшли одразу 5 потенційних новачків чернівецької команди – воротар, два захисника та два півзахисника.

Гравцям «Буковини» вдалося двічі відзначитися під завісу першої половини зустрічі. Спочатку у воротах «Університету» розписався» потенційний новачок «Буковини» (39 хвилина), а згодом Вадим Рибальченко (44 хвилина) подвоїв перевагу нашої команди в рахунку. У другому таймі шанси відзначитися мали, як гравці «Буковини», так і «Університету». У кількох ігрових епізодах вдало діяв у «рамці» Олександр Мусієнко. Остаточний підсумок матчу - 2:0 на користь "Буковини".

Стартовий склад «Буковини»: Олександр Вечтомов,

Чернівецька «Буковина» підписала річний контракт із нападником Вадимом Рибальченком. Вадим народився 24 листопада 1988 року в Києві. Зріст – 186, вага – 77. Вихованець київського футболу. У чемпіонаті України (ДЮФЛ) виступав за команди «Арсенал» (Київ) – 2001 – 2005 (71 матч, 24 голи) та ФК «Відрадний (Київ) – 2005 (3,1).

У 2005 році Вадим розпочав виступи за дублюючий склад столичного клубу «Арсенал». В основному складі київських «канонірів» Рибальченко дебютував 15 жовтня 2006 року. Зустріч завершилася нульовою нічиєю, а Вадим провів на полі 13 хвилин.

У лютому 2007 року новачок «Буковини» перейшов у київське «Динамо». Там він грав за дубль та другу команду. Рибальченко став чемпіоном України – 2006/2007 серед дублюючих складів, а згодом повернувся в «Арсенал».

Влітку 2009 року Вадим перейшов у луцьку «Волинь» на правах оренди. У команді Віталія Кварцяного Рибальченко зіграв 22 офіційних поєдинки, у яких відзначився 8 разів. Вадим Рибальченко допоміг волинській

Конча-Заспа. УТБ "Динамо"

"Динамо-2" (Киев) - "Буковина" (Черновцы) 2:0

Голы: Исраилов 19, Маик 87

"Динамо-2": Бущан, Черноморец, Яремчук (Болденков 90), Лухтанов, Гемега, Хобленко (Маик 69), Полярус (Морозенко 75), Савченко, Трубочкин, Исраилов, Азацкий

"Буковина": Одольский, Булезюк, Ателькин (Добровольский 59), Косован (Немтинов 36), Гущин (Шостак 83), Загидулин, Темеривский, Сайко (Рябой 46), Скидан, Терехов, Жовтюк

Предупреждения: Исраилов 77 - Терехов 15

Динамо-2 – Буковина 2:0. Седьмое фиаско кряду - изображение 1

Обе

Сьогодні чернівецька "Буковина" на базі ГСК "Камелот" (с. Кам'-яниця, Ужгородський район, Закарпатська область) зіграла контрольний матч з молодіжним складом луцької "Волині". Гра відбувалася у форматі чотири тайми по тридцять хвилин.

"Буковина" - "Волинь" U-21 3:4

За словами наставника "Буковини" Юрій Гій, у поєдинкові з молодіжкою "Волині" тренерський штаб чернівецького колективу задіяв 26 футболістів. З гравців, які захищали кольори "Буковини" минулого сезону, у матчі взяли участь: Юрій Бахтіяров, Олександр Темерівський, Іван Гнат, Роман Гнат, Тарас Сивка, Борис Орловський, Олександр Лисюк, Євген Немтінов, Юрій Пантя, Марян Косован, Юрій Косован і Юрій Головачук.

Наступна контрольна гра чернівецької команди запланована на кінець наступного тижня.

Чернівці. Стадіон "Буковина"

"Буковина" (Чернівці) – "Зірка" (Кіровоград) 0:4

Голи: Загальський 15 (пен.), Фатєєв 19, Б. Баранець 40, Осадчий 74

"Буковина": Бахтіяров, Жовтюк, Темерівський, Немтінов, Найко (Степанков, 46), Королянчук (Булезюк, 2, Рябий, 60), Косован М., Ільїн (Добровольський, 67), Пантя, Загідулін, Гущін.

"Зірка": Козаченко, Допілка, Мостовий, Щедрий, Бацула (Осадчий, 28), Б. Баранець (Г. Баранець, 46), Фатєєв, Загальський (Рудницький, 73), Рожок, Чередніченко, Чичиков (Акименко, 58).

«Буковина» (Чернівці) - «Зірка» (Кіровоград) 1:2 (0:0)

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла перший контрольний матч під час навчально – тренувального збору в Криму. Зазначимо, що у день гри відбулося два заняття гравців, які зараз перебувають у тренувальному таборі «Буковини». У матчі з кіровоградцями тренерський штаб чернівецького колективу ставив за мету перевірити готовність потенційних новачків буковинської команди.

Щодо перебігу подій матчу, який відбувався на ГСК «СКІФ», то у першому таймі команди голів не забили. А на 50 хвилині у ворота «Буковини» було призначено пенальті. Гравець суперника Андрій Степанов пробив вище воріт. А через 20 хвилин одинадцятиметровий виконували вже підопічні Вадима Зайця. Пенальті реалізував Олег Керчу. На 74 хвилині гри футболіст «Зірки» Павло Новицький ударом зі штрафного спромігся зрівняти результат, а згодом Андрій Порошин (82 хвилина)

Буковина - Миколаїв 1:3. У безгрошовому дербі перемогли гості - изображение 1

"Буковина" (Чернівці) - МФК "Миколаїв" 1:3

Голи: Жовтюк 45 - Сомов 32, Піднебенний 34, Загинайлов 90+3

"Буковина": Одольський, Толстяк, Ателькін (М.Косован 86) , Сивка (Немтінов 46), Степанков, Загідулін, Пантя, Головачук (Гущін 78), Темерівський, Тєрєхов, Жовтюк (Дем'-янчук 73)

МФК "Миколаїв": Антоненко, Білий, Остапенко (Рогозинський 73), Музика, Момот, Стеценко, Сомов (Берко 68), Прокіпчук (Купрій 63), Піднебенний (Бондаренко 90), Загінайлов,

После того, как стало известно об отказе "Стали" от участия в Премьер-лиге в следующем сезоне, такое же решение может принять и занявшая третье место в Первой лиге "Александрия". Тогда, по регламенту, право повыситься в классе перейдет к четвертой команде - "Буковине".

Гендиректор "Буковины" Владимир Олейник так прокомментировал сложившуюся ситуацию и сказал, что пока не знает, сможет ли его клуб выполнить требования элитного дивизиона.

- Вообще не знаем ничего. Все очень неожиданно. Завтра все будет известно. Я думаю, что все это было сделано для того, чтобы "Металлург" Запорожье оставить в ПЛ. Потому что многие команды не готовы сейчас из первой лиги.

- В плане инфраструктуры готова "Буковина" участвовать в ПЛ?

- Я не могу сейчас ничего сказать. Четыре дня назад только закончился чемпионат в первой лиге, а уже через две недели готовится новый чемпионат. Лучше спросить у Конькова, готов кто-либо играть сейчас в ПЛ или нет?

Чернівецька «Буковина» зіграла третій контрольний поєдинок під час навчально – тренувального збору в Криму. Цього разу підопічним Вадима Зайця протидіяв колектив елітного дивізіону «Кривбас» (Кривий Ріг).

Представники Дніпропетровської області зуміли вразити ворота «Буковини» вже на 8 хвилині зустрічі. Ще до перерви наші земляки зрівняли рахунок. Футболіст криворізької команди грубо зіграв у власному штрафному майданчику проти новачка «Буковини» Ігоря Мельника, і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Олег Керчу (32 хвилина).

У другому таймі команда Юрія Максимова зуміла забити переможний гол. Остаточний рахунок зустрічі – 2:1 на користь криворізької команди.

Зазначимо, що футболісти команди з Дніпропетровщини грали надзвичайно грубо. Зокрема, зазнав важкої травми один із потенційних новачків «Буковини» (розсічення). На жаль, через травму залишив поле і Борис Орловський. До речі, під завісу першого тайму «Кривбас» повинен був залишитися

Страницы: Развернуть