НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

"Динамо-2" (Киев) - "Буковина" (Черновцы) 2:0

Голы: Исраилов 19, Маик 87

Чернівецька "Буковина" розпочне підготовку до офіційних матчів 20 січня. Про це повідомив головний тренер чернівецького клубу Юрій Гій. А місцеві футболісти незабаром пройдуть медогляд.

Зараз "Буковина" перебуває у нижній частині турнірної таблиці першої ліги, однак в останніх трьох минулорічних офіційних матчах підопічні Юрія Гія набрали шість очок із 9 можливих.

Президент "Буковини" Сергій Гринюк у інтерв'-ю "Спорт Тайм" розповів про стан справ у клубі.

"Дуже багато людей хочуть, щоб "Буковина" була і єдине питання, це зліпити це все до кучи, погасити якісь маленькі борги, які ще залишились (хоча вони не такі вже й маленькі). Ну і зробити бюджет та план на цей сезон", - сказав Гринюк.

У свою чергу, головний тренер команди Юрій Гій повідомив про найбличжі плани команди.

"Ми приступили до першого збору, який буде відбуватися в Чернівцях на об'-єктах Міського Спортуправління - ФОК "Олімпія" та стадіоні "Буковина". Будемо у дворазовому режимі тренуватися. А далі вже буде залежати від наши фінансів - чи зможемо ми кудись поїхати на збори, чи ні.

Зараз проходить втягуючий збір. Побачимо, хто на що здатний. На тижні будемо проводити двосторонні ігри, але в основному цей тиждень буде присвячений роботі над силою та витривалістю", - відмітив Юрій Гій.

Сьогодні трирічний контракт із чернівецькою «Буковиною» підписав перспективний нападник Юрій Головачук.

Новачок ФСК «Буковина» народився 13 березня 1995 року в місті Красилів Хмельницької області. Батько Юрія – Микола Головачук відомий у минулому футболіст, який виступав за команди «Дністер» (Заліщики), СК «Одеса», «Буковина» (Чернівці), ФК «Красилів». За чернівецький клуб Головачук – старший зіграв 166 матчів (28 голів).

Цікаво, що у сезоні – 2007/2008 за «Буковину» виступав старший брат Юрія Головачука – Сергій (22 матчі, 1 гол).

Сьогодні, 25 червня, у Будинку футболу відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України.

Основним питанням порядку денного було підведення підсумків атестації футбольних клубів Першої та Другої ліг ПФЛ України, а також аматорських футбольних клубів - претендентів на отримання атестату, який надає право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед професіональних команд клубів ПФЛ України спортивного сезону 2014/2015 рр.

На початку засідання було заслухано інформацію стосовно стану справ у чернівецькій "Буковині" та тернопільській "Ниві". Після того, як представники чернівецького клубу проінформували присутніх про фінансовий стан справ, а також надали інформацію про те, що на сьогоднішній день клуб має всебічну підтримку з боку влади міста, члени Комітету проголосували за видачу їм атестату.

Стосовно тернопільської "Ниви", до якої є ряд претензій по фінансовому критерію та існують ризики щодо фінансування

У зв'язку з переносом початку весняної частини чемпіонату України, львівські "Карпати" проведуть спаринг проти чернівецької "Буковини".

Поєдинок відбудеться в суботу, 1 березня, о 16:00 на заміській базі "зелено-білих" в Брюховичах.

Нагадаємо, що 1 березня "Карпати" мали провести перший офіційний матч у 2014 році проти маріупольського "Іллічівця". Однак, у зв'язку з нестабільною політичною ситуацією в країні, старт змагань перенесли на невизначений термін.

Черновицкая "Буковина", которая перед началом сезона стремилась занять место алчевской "Стали", после 1 сентября может исчезнуть с футбольной карты Украины, сообщает местная пресса.

Генеральный директор "Буковины" Виктор Олейник отметил, что на данный момент проблем с финансами в клубе нет - игрокам полностью выплачена зарплата, а сегодня команда сыграет в Донецке с "Олимпиком". Однако после 1 сентября спонсоры прекращают финансирование. Все проекты клуба заморожены.

Также Олейник заявил, что перед командой не стоит никаких задач. Но надежды на сохранение клуба остаются - поиск новых спонсоров продолжаются.

"Буковина" (Чернівці) – "Зірка" (Кіровоград) 0:4

Голи: Загальський 15 (пен.), Фатєєв 19, Б. Баранець 40, Осадчий 74

Чернівецька «Буковина», яка працює у режимі триразових тренувань, зіграла перший контрольний поєдинок під час навчально – тренувального збору в Криму. Суперником підопічних Вадима Зайця стала молодіжна команда маріупольського «Іллічівця». У цій зустрічі тренерський корпус «Буковини» ставив за мету перевірити потенційних новачків нашого колективу.

Після першої половини зустрічі наші земляки поступалися з рахунком 0:1. Суперник «Буковини» «розписався» у воротах Олександра Чурілова на 35 хвилині матчу.

У другому таймі буковинцям вдалося відзначитися тричі. Результативні удари на свій рахунок записали Олександр Семенюк (48 хвилина), Вадим Мельник (64 хвилина) та потенційний новачок (72 хвилина). Під завісу зустрічі маріупольці зуміли реалізувати пенальті. Остаточний рахунок зустрічі – 3:2 на користь «Буковини».

Зазначимо, що на СК «СКІФ» для нашої команди створено чудові умови для підготовки до офіційних матчів першості України – 2011/2012: хороший стан футбольного

"Буковина" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 1:3 Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 "Олександрія"

10.03.2015 | Комментарии: 0 | Читать полностью

Вторая лига. Группа А. 1-й тур

По окончанию матча главный тренер криворожского "Горняка" Геннадий Приходько прокоментировал победу своей команды "Буковина" - "Горняк" - 0:1.

- Игра для нас складывалась очень сложно, - особенно второй тайм. В первом тайме где-то мы владели преимуществом, создавали моменты. Первый тайм был за нами.

Во втором чуть подсели. Тяжелая дорога, вязкое поле. Буковина выглядела получше. Но я благодарен ребятам за то, что проявили характер.

Первый тайм был неплох в плане рисунка игры, второй - похуже. Заработали три очка - это самое главное. Что касается Буковины, то это хорошая команда...

Страницы: Развернуть
Освита 2:1 Спартак-2