НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Університет" 5:2 ###

Сьогодні на штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» зіграла черговий контрольний поєдинок. Суперником підопічних Вадима Зайця стали гравці місцевої команди «Університет».

Перший гол у зустрічі забили гравці «Університету», який тренують Микола Осадець та екс – гравець чернівецької «Буковини» Ігор Каліта. На 8 хвилині гри футболісти професійної команди порушили правила у штрафному майданчику, і арбітр поєдинку вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті реалізував Андрій Беженар. Через дві хвилини «Буковина» зрівняла результат. Олександр Донець зробив подачу з правого флангу атаки, і Віталій Прокопченко завдав влучного удару головою.

На 17 хвилині гри на ударну позицію виходив Роман Степанков. Шкіряна куля після «пострілу» Романа влучила у гравця «Університету». А на 39 хвилині зустрічі «Буковина» отримала чудовий шанс вийти вперед. Підопічні Миколи Осадця та Ігоря Каліти порушили правила проти Олега Керчу, а вирок арбітра вирішив виконувати сам потерпілий. Колишній голкіпер «Буковини» Юрій Бахтіяров зумів виграти дуель у Олега. За дві хвилини до завершення першого тайму гравці «Університету» вдруге «розписалися» у воротах нашої команди. Цього разу відзначився Юрій Пантя.

Після перерви на поле вийшли гравці основного складу «Буковини» - Олександр Чурілов, Іраклій Циколія, Руслан Гунчак, Роман Дорош, Степан Маковійчук… Це, звісно, вплинуло на перебіг подій на полі. На 50 хвилині гри удару з метрів 27 – 28 завдав Роман Дорош, і м’яч влетів у нижній лівий від Юрія Бахтіярова кут воріт. Згодом атаку, у якій активну участь взяв Сергій Зелді, влучним ударом завершив Юрій Головачук. До речі, син відомого у минулому форварда Миколи Головачука був досить активним на футбольному полі та неодноразово загрожував воротам суперника.

До фінального свистка арбітра гравці «Буковини» відзначилися ще двічі. Результативні удари на свій рахунок записали Олександр Донець та Степан Маковійчук. Остаточний рахунок гри – 5:2 на користь «Буковини».

Стартовий склад «Буковини»: Сергій Преснаков, Сергій Басов, Петро Климус, Олег Керчу, Олександр Донець, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Валерій Блажко, Роман Степанков, Віталій Прокопченко, потенційний новачок.

На заміну виходили: Олександр Чурілов, Іраклій Циколія, Владислав Рудченко, Сергій Зелді, Руслан Гунчак, Роман Дорош, Степан Маковійчук, Юрій Головачук, Андрій Королянчук і потенційний новачок. На жаль, через травму не зміг взяти участь у матчі Євген Сантрапинських.