НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Університет" - 1:0 ###

Сьогодні на штучному полі ФОК «Олімпія» чернівецька «Буковина» зіграла контрольний поєдинок із місцевим «Університетом».

Цікаво, що у лавах команди Миколи Осадця грали такі екс – гравці «Буковини», як Валерій Блажко, Олександр Темерівський, Андрій Гордей, Олександр Лакуста, а також Василь Палагнюк (відомий за виступами у алчевській «Сталі»).

Гравці «Буковини» перемогли з рахунком 1:0. На 22 хвилині матчу удару по воротах «Університету» завдав Орловський, а голкіпер суперника відбив м’яча перед собою.Першим на добиванні був досвідчений В. Мельник, який і став автором єдиного голу у матчі.

На жаль, через травми не змогли взяти участі у матчі воротар Мусієнко та нападник Маковійчук. Натомість вийшов на поле ще один гравець атакуючої ланки Степанков, який зазнав важкої травми у стартовому матчі першості України – 2011/2012. Роман провів на полі 30 хвилин.

Сьогоднішнім контрольним поєдинком завершувався міні – збір чернівецької «Буковини», який розпочався 22 грудня. Знову наша команда збереться 26 січня. Спочатку підопічні Вадима Зайця тренуватимуться в Чернівцях. Планується, що «Буковина» також вирушить на навчально – тренувальний збір у Крим.

Стартовий склад «Буковини»: Чурілов, В. Мельник, Керчу, Циколія, Дорош, Яворський, Орловський, Сантрапинських, Головачук + потенційні новачки. На заміну виходили: Олефір, Басов, Вечтомов, Рудченко, Гунчак, Даньків, Семенюк, І. Мельник, Степанков, Рибальченко + потенційні новачки.