НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Нива" 0:2 ###

Після навчально – тренувального збору в Криму чернівецька «Буковина» зіграла контрольний поєдинок у рідних стінах. Сьогодні підопічним Вадима Зайця протидіяла вінницька «Нива». У цьому матчі через травми не змогли зіграти півзахисник Борис Орловський та нападник Степан Маковійчук.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. На 5 хвилині зустрічі буковинців від голу врятував новачок Олександр Мусієнко. Через хвилину міг вийти на ворота досвідченого Олега Остапенка нападник Роман Степанков. На жаль, Роман приборкати м’яча не спромігся. Згодом воротам «Буковини» загрожував Дмитро Немчанінов. Знову на «постріл» суперника зреагував Олександр Мусієнко. А на 20 хвилині гри небезпечно пробивав зі штрафного Олександр Семенюк. Шкіряна куля пройшла поруч із стійкою. Через шість хвилин завдавав удару по «рамці» «Ниви» Олександр Артьоменко. На жаль, м’яч полетів вище воріт.

У ті хвилини, які залишилися до завершення першої половини зустрічі, вдало діяв голкіпер «Буковини» Олександр Мусієнко. Він зумів зреагувати на «постріли» Вадима Бовтрука та вихованця буковинського футболу Володимира Найка. А на 41 хвилині після подачі кутового намагався пробити головою Сергій Басов. Після дій Сергія в атаці м’яч залишив межі поля.

У другій половині гри вінничани таки зуміли схилити шальки терезів на свій бік. Підопічні Олега Федорчука зуміли двічі відзначитися під завісу зустрічі. Другий м’яч опинився у воротах «Буковини» вже у доданий арбітром час.

Наша команда поступилася з рахунком 0:2. Зрозуміло, що тренерському корпусу «Буковини» ще доведеться багато працювати над покращенням гри чернівецького колективу. Ми ж сподіваємося на вдалий виступ буковинців у офіційних матчах. Пригадується, що «Буковина» вже програвала «Ниві» у контрольних матчах», а після цього здобувала перемоги в першості України.

У матчі з «Нивою» наші тренери переглянули кількох потенційних новачків. Серед них – досвідчений захисник Володимир Олефір, який минулого року вже виступав у «Буковині». Останнім часом Володимир захищав кольори ужгородського «Закарпаття».

«Буковина»: Мусієнко (Чурілов, 46), В. Мельник, Басов (Олефір, 60), Артьоменко, Керчу (Зелді, 60), Дорош (Пислар, 70), Яворський (Гречка, 70), Семенюк, І. Мельник (Блажко, 60), Сантрапинських (Даньків, 60), Степанков (Рудченко, 46).

«Нива»: Остапенко, Новицький, Гергелюк, Немчанінов, Гетьман, Найко, Шибко, Лукянець, Герасимець, Бовтрук, Белмохтар. Запас: Гайдаржи, Русан, Козьбан, Кушка, Прачук, Веретинський, Мартинов, Назарчук, Чучман, Николайчук, Варченко.