НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Львів" - 1:2 ###

"Буковина" - ФК "Львів" 1-2 (0-0)

Стартовий склад «Буковини» у сьогоднішньому матчі: Сергій Тукач, Вадим Мельник, Володимир Найко, Олександр Вечтомов, Іраклій Циколія, Руслан Гунчак, Олександр Семенюк, Степан Маковійчук, Юрій Бровченко, Володимир Монастирський, Роман Степанков.

Після перерви Мельника, Гунчака, Маковійчука, Монастирського та Степанкова замінили Роман Дорош, Тарас Яворський, Олег Керчу, Антон Крамар і потенційний новачок.

Чернівецька «Буковина» зіграла останній поєдинок на навчально – тренувальному зборі в Криму. Підопічні Вадима Зайця протидіяли ФК «Львів». Матч відбувся у смт. Куйбишеве. Зазначимо, що гра відбувалася у важких умовах, а футбольне поле згодом перетворилося на болото.

Перший тайм завершився з рахунком 0:0. На 50 хвилині зустрічі чудову нагоду відзначитися мав Тарас Яворський. Після «пострілу» Тараса шкіряна куля влучила у хрестовину воріт суперника. А через 4 хвилини наші земляки зуміли засмутити львівських футболістів. Результативний удар на свій рахунок записав новачок «Буковини» Юрій Бровченко. На жаль, буковинці пропустили на 64 та 70 хвилинах матчу. Буковинці поступилися з рахунком 1:2.

Після навчально – тренувального збору в Криму гравці команди відпочиватимуть три дні. Планується, що з 5 по 11 березня «Буковина» займатиметься на базі ГСК «Камелот» (с. Кам'яниця Ужгородський район, Закарпатська область). На цей період у чернівецького колективу заплановано чотири контрольні поєдинки – 5,7,9 та 11 березня.