НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Контрольний матч. "Буковина" - "Металург" Донецьк, U-21 - 2:0 ###

Суперником чернівецької "Буковини" у другому контрольному матчі став колектив "Металург" (Донецьк, U-21). Зустріч відбулася на полі ГСК "СКІФ" (Новопавлівка). У першому таймі гри на поле у складі буковинської команди вийшли переважно потенційні новачки чернівецького колективу, а також Олексій Дитятьєв і Борис Орловський.

"Буковина" - "Металург" Донецьк, U-21 - 2:0

Голи: Сантрапинських (52), Керчу (60)

Вже під першої половини зустрічі на поле вийшли футболісти, які захищали кольори "Буковини" минулого сезону. Як наслідок, підопічні Вадима Зайця ще у першому таймі могли кілька разів вразити ворота суперника. Свою перевагу у результативні гравці Буковини втілили вже у другій половині гри. Спочатку відзначився Євген Сантрапинських (52), а згодом Олег Керчу (60) реалізував пенальті. Підсумок гри – 2:0 на користь «Буковини».

У матчі з донецькою командою виступали: Богдан Когут, Артур Новотрясов, Андрій Донець, Олексій Дитятьєв, Олег Керчу, Олександр Вечтомов, Роман Дорош, Владислав Лупашко, Сергій Сібіряков, Євген Сантрапинських, Борис Орловський, Артем Єлов, Степан Маковійчук + потенційні новачки. Нападник Олександр Семенюк пропустив матч через травму.

Черговий контрольний поєдинок підопічні Вадима Зайця зіграють 28 червня. Суперником Буковини буде алчевська "Сталь".