НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина - Гірник 0:1. А світла в кінці тунелю так і не видно ###

"Буковина" (Чернівці) – "Гірник" (Кривий Ріг) 0:1

"Буковина": Одольський, Тєрєхов, Темерівський (к/к) (Жовтюк, 45+1), Головачук, Сивка, Загідулін (Немтінов, 52), Булезюк (Пантя, 77), Степанков, М. Косован (Ателькін, 46), Толстяк, Дем'янчук.

"Гірник": Зарубін, Солдат, Баєнко, Павлов, Буряк, Гвоздевич (Бука, 79), Григорик (Рябов, 86), Дорош, Боровський, Нудний (Перін, 90+1), Сітало.

Попередження: Толстяк (9), Дем'янчук (75), Степанков (81), Жовтюк (84), Ателькін (90+1) – Гвоздевич (25), Солдат (79), Григорик (80)

Буковина - Гірник 0:1. А світла в кінці тунелю так і не видно - изображение 1

Матч команд із нижньої частини турнірної таблиці мав, звісно, велике значення для обидвох суперників. Та якщо «Гірник» зараз намагається залишити небезпечну «зону вильоту», то «Буковина» думала перш за все за очковий доробок, тримаючи у мріях першу перемогу в сезоні. Напевно, сподівалися «жовто-чорні» на підтримку вболівальників, адже матч проводився о 14:00, в неділю, коли час зручний для всіх, та й сонячна погода сприяла відвідуванню стадіону, проте невдалий виїзд чернівчан (дві поразки, 7 пропущених м'ячів) і останнє місце в чемпіонаті були для шанувальників футболу на Буковині не найкращим стимулом для візиту на міський стадіон. На трибунах було помічено десь 200-300 чоловік, не більше.

Поєдинок трохи активніше розпочали саме гості. М'яч більшу частину часу перебував на половині поля «Буковини» й «гірники» намагалися, напевно, забитий швидкий гол, щоби почувати себе в гостях впевненіше, проте перший удар по воротах у матчі відбувся аж на 7 хвилині. Це зробив Сітало, але його дальній постріл з лівого флангу трохи розминувся із «рамкою» господарів. Вже за чотири хвилини той же ж Сітало майже з того самого місця знову пробив по воротах «Буко», та удар цього разу вийшов слабшим і Одольський без проблем його взяв.

На 15 хвилині Григорик несподівано отримав м'яча від Нудного прямо перед Одольським, але кіпер чернівчан зіграв чітко й загрозу ліквідував, а вже за дві хвилини Нудний з 11-метрової позначки майже впритул розстрілював ворота «Буковини», і подяка має бути все тому ж Одольському, що «шкіряний» не затріпотів у сітці воріт його команди.

За перші 20 хвилин у матчі «жовто-чорні» відзначилися лише кількома порушеннями правил на своїй половині поля й «гірчичником» Толстяка, а от на 23 хвилині Толстяк зробив гострий простріл перед воротами Зарубіна, на який, на жаль для дуже й дуже нечисленних чернівецьких уболівальників, ніхто з його партнерів не відгукнувся.

Стартовий «запал» гостей тим часов пройшов і гра потихеньку «відсунулася» від воріт «Буковини», а господарі стали частіше навідуватися на половину поля «Гірника», щоправда, без особливих для себе здобутків. На 36 хвилині простріл Степанкова з правого флангу перервав Солдат, відбивши м'яча на кутовий, але далі цього справа не пішла.

А от «гірники» свій шанс в атаці використали. На 39 хвилині Толстяк зіграв у власному штрафному майданчику рукою після спроби Сітала прокинути собі м'яча на хід і Нудний без проблем реалізував 11-метровий, проти призначення якого господарі навіть не сперечалися. 0:1, очікувано й десь логічно.

За кілька хвилин у ворота Одольського з кута воротарського майданчика ледь не влучив Боровський, а в контратаці на останній хвилині першого тайму, після подачі кутового з правого флангу, небезпечно головою пробивав Степанков. Трибуни «охнули», та шкіряний трохи розминувся з воротами гостей і не дав чернівчанам зрівняти рахунок у матчі.

«Гірник» і в другому таймі першим створив гострий момент. Зі штрафного непогано пробив Боровський, та рахунок після нього залишився незмінним. Кілька кутових і штрафних від «Буковини» у відповідь призвели до небезпечного удару головою від Головачука, але, як і в епізоді на останній хвилині першої половини, м'яч пройшов зовсім поряд зі штангою.

На 64 хвилині у штрафний майданчик господарів набіг на навіс партнерів Буряк, і, якби він пробив головою не по центру воріт, навряд чи Одольський встиг зреагувати, а вже за три хвилини міг відзначитися Сітало, і також головою, проте Одольський вдало зіграв і тут, безперечно претендуючи на звання «героя матчу».

Намагалася загострити гру й команда господарів, та всі спроби Ателькіна, Головачука і Степанкова були марними. Гра в атаці в них сьогодні просто не виходила, а от на 75 хвилині «Буковині» після чергового штрафного з лівого флангу таки вдалося заштовхати м'яча в сітку Зарубіна, проте суддя під час подачі штрафного зафіксував сумнівний, як на мій погляд, офсайд і радощі господарів із приводу забитого гола були передчасними.

Кінцівка матчу відзначилася «лавиною» попереджень і дрібних порушень в адресу обидвох суперників. Взнаки далися втома й нервозність, яку тримав «ковзкий» рахунок у матчі. Втім, боротьби було більше, аніж креативу, і рахунок 0:1 так і залишився на табло.

Закономірність перемоги «Гірника» під сумнів не береться, особливо якщо говорити про домінування гостей більшу частину першого тайму і кілька перспективних моментів у другій половині. «Буковина» ж зіграла відверто зі знаком мінус, всього із двома ударами по воротах за матч. Єдине, що залишило певний осад – це незарахований гол чернівчан, але там треба уважно дивитися повтор і тільки потім робити висновки.

Чергова домашня поразка, чергова незрозуміла гра «жовто-чорних», а перспектив, «світла в кінці тунелю» чи чогось там іншого в Чернівцях не видно до цих пір, хоча чемпіонат 2014/15 досяг свого екватору. Чи будуть вони взагалі – то є вкрай невеселе питання...