НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Буковина - Динамо-2 0:1. Сумна крапка ###

30 травня. Чернівці. Стадіон "Буковина"

"Буковина" Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 0:1 Фавбет Лига 1. 6 тур. Анонс матчей субботы - изображение 1 "Динамо-2"

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків)

Гол: Ісраїлов (84)

"Буковина": Бахтіяров, Жовтюк, Темерівський, Маковійчук (к/к) (Сивка, 58), Пислар (Косован, 73), Орловський, Пантя (Немтінов, 39), Степанков, Найко, Подоляк (Лисюк, 46), Палагнюк.

"Динамо-2": Волинець, Ягодінскіс (к/к) (Спичка, 41), Хльобас, Маїк (Ісраїлов, 67), Трубочкін, Савченко, Цибульник, Гемега, Лухтанов, Чорноморець, Каверін.

Попередження: Орловський (16), Найко (22, 60), Подоляк (36), Жовтюк (68), Степанков (90) – Каверін (29), Гемега (90+1)

Видалення: Найко (60, друге попередження)

Навіть той факт, що останній тур сезону 2013/14 у першій лізі нічого не вирішував у турнірному становищі, оскільки раніше було прийняте рішення про «невиліт» першолігових команд до другої ліги, не скасовував інтригу в окремих матчах цього туру. Зокрема, особливо в матчі «Буковина» - «Динамо-2», і цьому є відразу кілька пояснюючих чинників.

Та вже тільки те, що динамівські резервісти посідають у чемпіонаті останій рядок в турнірній таблиці, ну зовсім вже незвичну й не подобаючу для себе, для клубного реноме, говорило про те, що динамівці обов'язково прагнутимуть в останньому матчі сезону перемогти за будь-яких обставин.

Не менше доля матчу значила й для чернівецької команди, адже він міг стати останнім у давній та багатій історії буковинського футболу. І навряд чи «жовто-чорні» були згодні на таку негативну крапку, хоча б із поваги до власних уболівальників.

Про історію стосунків «Буковини» й «Динамо-2» теж можна багато говорити. Достатньо згадати несподівані гостьові перемоги обидвох суперників протягом останніх сезонів. Тому й виходить, що цей матч останнього туру чемпіонату мав бути напруженим і багато в чому принциповим як для господарів, так і для гостей.

І довго чекати цікавих моментів не довелося. На 3 хвилині Пантя подав «кручений» штрафний і Волинцю довелося трохи «спітніти», адже м'яч просвистів прямо біля стійки воріт киян. За кілька хвилин у фірмовий забіг вирвався Палагнюк, але судді зафіксували положення «поза грою». «Буковина» не скидала обертів і на 9 хвилині Найко з чергового штрафного розрядив гармату в напрямку воріт динамівців, та «шкіряний» вперто не хотів гостювати у сітці воріт гостей і пішов мимо.

Відчуваючи, напевно, що запахло смаженим, кияни поступово перевели гру в центр поля, а на 17 хвилині створили свій першій у матчі момент. Прямо перед воротами опинився Хльобас, але його торкання м'яча головою після навісу ударом назвати важко, хоча момент для влучного удару був більш ніж зручний. Зазначимо, що більшість атакуючих дій «Динамо» проводило лівим флангом, де активно діяв Каверін, але він трохи загравався із собою, що не приносило його команді очікуваних дивідендів, та ще й у додаток отримав гірчичника в середині першого тайму. А на 30 хвилині після його подачі Маїк головою майже впритул пробивав по воротах Бахтіярова, та м'яч пройшов вище воріт. Акценти у грі відчутно змінилися й тим цікавіше було спостерігати за перебігом подій матчу.

Аж наприкінці першої половини «Буковина» провела небезпечну атаку, яку головою завершував Степанков, проте результат був той самий, що і в попередніх моментах – мимо воріт. А на передостанній хвилині Хльобас утік від опонентів і вирвався сам на сам із Бахтіяровим, проте переграти кіпера господарів не зміг ані з першого удару, ані з добивання. І тут же відбулася контратака «жовто-чорних», в якій буковинці змусили помилитися Волинця під час прийому м'яча, а ось влучити у майже пусті ворота Пислар не зміг і команди пішли на перерву з нульовою нічиєю.

Палагнюк розпочав другу половину гри дальнім ударом зі штрафного, з яким спокійно розібрався Волинець, а от у контратаці, що пішла відразу після нього, кияни реально могли відкрити рахунок у матчі. Спочатку пробивав Маїк, Бахтіяров м'яча в руках не втримав, і Савченко впритул розстрілював ворота господарів, але незрозуміло яким чином воротареві «Буковини» вдалося дістати «круглого» і врятувати ситуацію.

Після чверті другого тайму чернівчани залишилися вдесятьох. Друге попередження й, відповідно, червону картку отримав Найко, що зірвав небезпечний забіг Маїка. Арбітр матчу, Катерина Монзуль, призначила штрафний прямо перед лінією штрафного майданчика «Буко», хоча «постраждалий» намагався довести, що порушення правил відбулося вже в самому майданчику.

На 65 хвилині, перериваючи навіс господарів, ледь не влучив головою у власні ворота Чорноморець, а за 10 хвилин Палагнюк у падінні забив таки красень-гол у ворота «Динамо». Забити-то він забив, але суддівська бригада зафіксувала офсайд і святкування гола улюбленої команди змінилося на трибунах неприкритим розчаруванням.

На 79 хвилині без опіки у штрафному майданчику господарів опинився Каверін, однак його удар із зручної позиції виявився неточним. Невдовзі пробивав по воротах «Буковини» й Савченко, та результат був подібним до попереднього моменту, а от Ісраїлов, який нещодавно з'явився на полі, помилки захисникам господарів не вибачив. 0:1 на 84 хвилині. Більше того, після забитого м'яча він вже за хвилину міг зробити дубль, але йому не вистачило лічених сантиметрів.

І на цьому динамівці не зупинилися. На 88 хвилині під час контратаки гості знову ж таки могли відзначитись. Спочатку удар Каверіна відбив Бахтіяров, а на добиванні зіграв той самий Ісраїлов – «шкіряний» пішов трохи вище поперечини.

Власне, так усе і закінчилося. Господарі після пропущеного м'яча знітилися й не змогли відновити рівновагу в матчі, хоча в цілому продемонстрували нічим не гіршу від суперника гру. А «Динамо»... Якщо б кияни грали так протягом всього сезону, то мова про виліт з першої ліги й не шла зовсім. Чого й бажаємо обидвом командам на наступний сезон.